tvaika suka Steam Brush gludeklis apģērbu tīrīšanai un gludināšanai

tvaika suka Steam Brush gludeklis apģērbu tīrīšanai un gludināšanai
tvaika suka Steam Brush gludeklis apģērbu tīrīšanai un gludināšanai tvaika suka Steam Brush gludeklis apģērbu tīrīšanai un gludināšanai
Modelis: Super Steam Brush
Pieejamība: 2
Cena: 20,00€
Bez nodokļa: 16,53€

Parūpējies par vieglu un ērtu mājas soli – iegādājies Super brush tvaika ierīci ar vertikālā un horizontālā tvaika funkciju apģērba tīrīšanai un gludināšanai.

  • Tvaika gludeklis būs lielisks palīgs „sarežģītu” apģērbu un delikātu audumu gludināšanai, tam ir regulējams tvaika attālums. Tas ir tik kompakts un ērti lietojams, ka to varēsi ņemt līdzi arī ceļojumos
  • Tvaika ierīce ļauj gludināt veļu uz pakaramā, aizkarus, nenoņemot tos, dīvāna pārvalku, atstājot to uz mēbelēm. Ātra, precīza un saudzīga apģērbu kopšana.

Tvaika tīrīšanas ierīce Super brush – tas ir mūsdienīgs gludekļa analogs, kas ir daudz labāks salīdzinājumā ar savu priekšteci. Super brush tīrīšanas ierīce izmanto tvaiku apģērba tīrīšanai, dezinfekcijai un gludināšanai. Šī metode ir daudz efektīvāka par sauso termālo apstrādi. Gludinot ar tvaiku, uz veļas nepaliek krunkas, no kurām var atbrīvoties tikai pēc atkārtotas mazgāšanas.

Super brush ir ļoti viegli sagatavot darbam. Ir jāielej nedaudz ūdens, jāpieslēdz pie strāvas – un pēc dažām minūtēm varēsi ķerties klāt pie gludināšanas. Tam ir caurspīdīgs vāks, lai var kontrolēt ūdens daudzumu tvertnē. Pilna tvertne pietiek 15-20 minūšu darbam. Ņemot vērā ierīces darbības ātrumu, ar to pietiks vairāku apģērba komplektu gludināšanai. Tas būs neaizstājams palīgs, kas atvieglos Tavu dzīvi un ietaupīs laiku.

Super brush tehniskās īpašības

  • Spriegums: 220 V;
  • Jauda 800 W;
  • Vads: 1,65 m;
  • Izmērs:  32,5 x 10 x 9 cm;
  • Svars: 900 g.
Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips Cenu sal�dzin�jums interneta veikalos
Maksājumu risinājumi Jūsu biznesam visa/mastercard
visa/mastercard visa/mastercard visa/mastercard

www.gudriem.lv/atriekreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti