Strāvas parveidotājs 220V / 12V

Strāvas parveidotājs 220V / 12V
Modelis: strāvas parveidotājs 220V / 12V
Pieejamība: Ir noliktavā
Cena: 10,00€
Bez nodokļa: 8,26€

 

Tagad Jūs varat uzlādēt mobilo telefonu un citas mazas ierīces ar vienu lādētāju, gan automašīnā no 12 V, gan mājās - no 220 voltiem.

Ļoti ērta ierīce lietošanai mājās vai garāžā: automobiļu ierīču pieslēgšanai, lampas izmantošanai garāžas bedrē, telefona uzlādēšanai, MP3 atskaņotāja savienojumam. Principā tā iespēju pietiks, lai iedarbināt pat masāžas uzliku automašīnas sēdeklim. Bet lūdzu ieverojiet, ka tās nav pāredzēts lielākas jaudas elektroprecēm,tādam, kā putekļsūcējiem vai ledusskapjiem.

Viegls un kompakts pārveidotājs, kas ir ideāli piemērots ceļojumiem vai tālajām pārbraukšanām, kad ir pietiekams paņemt tikai automašīnas lādētāju jūsu perifērijas ierīcēm.

Šis produkts būs noderīgs, kad Jums vajadzēs izmantot ierīces ar automašīnas cigarešu piesmēķētāju (12V). Vienkārši pieslēdziet pārveidotāju pie rozetes Jūsu mājās un izmantojiet mp3-plejieru, kompaktu televizoru, GPS-navigatoru un daudzas citas ierīces.

Uzmanību! Šīs stravas parveidotājs nav pāredzēts lielas jaudas ierīču barošanai, piemēram putekļsūcējiem un leduskapjiem

Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips Cenu sal�dzin�jums interneta veikalos
Maksājumu risinājumi Jūsu biznesam visa/mastercard
visa/mastercard visa/mastercard visa/mastercard

www.gudriem.lv/atriekreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti