Miljons zvaigžņu debess projektors istabas griestiem

Miljons zvaigžņu debess projektors istabas griestiem
Miljons zvaigžņu debess projektors istabas griestiem Miljons zvaigžņu debess projektors istabas griestiem Miljons zvaigžņu debess projektors istabas griestiem Miljons zvaigžņu debess projektors istabas griestiem Miljons zvaigžņu debess projektors istabas griestiem Miljons zvaigžņu debess projektors istabas griestiem Miljons zvaigžņu debess projektors istabas griestiem Miljons zvaigžņu debess projektors istabas griestiem Miljons zvaigžņu debess projektors istabas griestiem Miljons zvaigžņu debess projektors istabas griestiem Miljons zvaigžņu debess projektors istabas griestiem
Modelis: Bruņurupucis
Pieejamība: 87
Cena: 15,00€
Bez nodokļa: 12,40€

Papildu iespējas:


* krāsa:

Zvaigžņotās debess projektors -  bruņurupucis

pārvērtīs bērnu istabu un guļamistabu griestus un sienas atklātās, tīrās nakts debesīs ar miljons zvaigznēm un pusmēnešiem.  Radītā atmosfēra liks atrauties no realitātes ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos. Šī gaismiņa-projektors rada burvīgi mierīgu apkārtējo visi, kas palīdzēs bērniņiem iemigt viegli un ātri.

Naktsgaismiņa Bruņurupucis - vairāk kā miega palīgs, tā kalpos arī kā attīstoša rotaļlieta. Varat neuztraukties par to, ka iemigsiet ātrāk pirms to vēlēsieties atslēgt - tai ir taimeris, kas pats atslēdzas pēc 60 minūtēm.

Lieliska dāvana visiem vecumiem! Ieslīgstiet miedziņa pasaulē zem skaistām, zvaigžņu pārpildītām debesīm.

Uz bruņurupuča bruņām ir izvietotas 4 pogas:

Poga - On/Off - ieslēgšana/izslēgšana;
poga L1 - uzspiediet uz tās 1 reizi un Jūsu istabā parādīsies tūkstošiem zvaigžņu un pusmēnesis vienā krāsā, zvaigžņu krāsa mainīsies; uzspiediet uz pogas divas reizes un Jūsu istabā zvaigznes parādīsies 2 krāsās, kas mainīsies savā starpā; uzspiediet uz pogas 3 reizes un Jūsu istabā parādīsies tūkstošiem zvaigžņu 4 krāsās, kuras paliks nemainīgas.
poga L2 - uzspiediet uz tās vienu reizi un Jūsu istabā parādīsies tūkstošiem zvaigžņu un pusmēness sarkanā krāsā, zvaigznes lēnām izdzisīs un parādīsies no jauna; uzspiediet uz pogas 2 reizi un zvaigžņu krāsa nomainīsies uz zaļo; uzspiediet uz pogas 3 reizi un zvaigžņu krāsa nomainīsies uz oranžo, uzspiediet 4 reizi un zvaigžņu krāsā nomainīsies uz zilo, turklāt izdzišanas un iedegšanās efekts saglabāsies visu laiku, uzspiediet 5 reizi un zvaigžņu krāsa nomainīs viena otru, lēnam izdziestot un iedegoties atpakaļ.

Barošana:

3 x AAA baterijas (neietilpst komplektā).
Materiāls: plīša, plastmasa, elektriskie komponenti - ekoloģiski tīrs un drošs veselībai.

Bruņurupuča izmēri:

garums: 29 cm.
platums: 22 cm.
augstums: 9 cm.

 

Ir pieejami divi modeļi:

1. ar pluša acīm - 15 Eur, zilā un rozā krāsās

2. ar izsūtām acīm galvā - 25 Eur, zilā, zaļā, rozā un oranža krāsās

Atslēgvārdi: dāvanas bērniem, lampa
Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips Cenu sal�dzin�jums interneta veikalos
Maksājumu risinājumi Jūsu biznesam visa/mastercard
visa/mastercard visa/mastercard visa/mastercard

www.gudriem.lv/atriekreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti