Tvaika slota Steam Master

Tvaika slota Steam Master
Modelis: Steam Master x6
Pieejamība: Pēc pieprasījuma
Cena: 55,00€
Bez nodokļa: 45,45€

Tvaika slota Steam Master ir piemērota jebkādu virsmu tīrīšanai. Šai ierīcei nav nepieciešami tīrīšanas līdzekļi, jo tvaika temperatūra sasniedz 120˚С. Šī daudzfunkcionālā tvaika slota savāc visus netīrumus un putekļus, iztīra traipus, uzsūc šķidrumu, dezinficē virsmas, iznīcina putekļu ērces, sēnītes, vīrusus un mikrobus. Temperatūras regulators palīdzēs jums izvēlēties piemērotu temperatūru pat visprasīgākajām virsmām. Jūs bez grūtībām iztīrīsiet kaktus, spraugas un citas grūti sasniedzamas vietas. Papildu ērtībai lietošanā slotai ir vairāki dažādi uzgaļi.

Komplektā: 
- slota H2O X6™; 
- trīsstūra uzgalis; 
- uzgalis; 
- mērglāzīte ūdenim; 
- 2 auduma uzgaļi (no flīsa un kokvilnas); 
- 1 uzgalis logu mazgāšanai; 
- 2 birstes (no neilona un metāla); 
- instrukcija angļu valodā; 
- svars: 2,2 kg; 
- jauda: 1250W; 
- ūdens rezervuāra tilpums: 450 ml

 

Uzmanību!

Tvaika slota Steam Master X6 ir aprikota ar termisko drošīnātāju, kurš atslēdz slotu tiklīdz izbeidzas ūdens tvertnē. Slotu var turpināt lietot tikai pēc pilnas atdzišanas.

Tvaika slota Steam Master X6 ir sadzīves elektrotehniskā ierīce. Ierīces profesionāla lietošana var izraisīt garantijas apturēšanu!

Garantija tiek apturēta arī, ja ierīces darbības traucējumi ir izraisīti  ar tvaika slotas iekšpusējo mehānismu apkaļķošanos.

Lai novērstu kaļķa nogulsnējumu veidošanos slotā ir ieteicams pēc katras ceturtās izmantošanas izskalot slotu ar atkaļķotāja šķidumu saskaņā ar šāda šķiduma instrukciju. Šķidums ir iegadājams arī šeit.

Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips Cenu sal�dzin�jums interneta veikalos
Maksājumu risinājumi Jūsu biznesam visa/mastercard
visa/mastercard visa/mastercard visa/mastercard

www.gudriem.lv/atriekreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti