Zobu balināšanas komplekts White Light

Zobu balināšanas komplekts  White Light
Modelis: White Light
Pieejamība: 33
Cena: 5,00€
Bez nodokļa: 4,13€

Vēlaties, lai jūsu zobi kļūtu baltāki, veltot tam tikai 10 minūtes dienā? Tagad tas ir iespējams, pateicoties jaunai unikālai zobu balināšanas sistēmai White Light. Pateicoties gaismas kūlim ar noteiktu viļņa garumu un aktīvai želejai, kas tiek izgatavots pēc īpašas formulas un ir iekļauts piegādes komplektā, jūs varēsiet balināt zobus lai kur jūs atrastos, un tas aizņems tikai desmit minūtes dienā! Aizmirstiet par dārgām vizītēm pie stomatologa un neefektīvām metodēm. Zobu balināšanas sistēma White Light dāvās jums jaunu brīvības pakāpi un tādus zobus, par kuriem jūs vienmēr esat sapņojuši.

Daudzas zobu balināšanas tehnikas izraisa zobu jutīgumu, smaganu asiņošanu, emaljas bojāšanos un prasa dažu produktu izslēgšanu no jūsu uztura. Zonu balināšana mājas apstākļos ar White Light sistēmu neizraisa blakusparādības, un tai nav kontrindikāciju.

Balināšana ar White Light ir tik vienkārša, ka šīs sistēmas lietošana jebkurā brīdī nesagādās jums nekādu problēmu. Uzklājiet nelielu balināšanas želejas daudzumu uz uzlikta, ievietojiet to mutē, nostipriniet gaismas moduli un nospiediet ieslēgšanas pogu. Pēc desmit minūtēm lampa izdzisīs automātiski, paziņojot par procedūras beigām. Jūs varat atkārtot balināšanas ciklu, vēlreiz nospiežot pogu. Zonu balināšanu ar White Light var veikt līdz 30 minūtēm dienā. Būtisku netīrumu novēršanai ieteicams atkārtot 30 minūšu procedūru 5 dienu kursa veidā.

Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips Cenu sal�dzin�jums interneta veikalos
Maksājumu risinājumi Jūsu biznesam visa/mastercard
visa/mastercard visa/mastercard visa/mastercard

www.gudriem.lv/atriekreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti