Iepirkšanās Sikumi.lv dāvanu veikalā - noliktavā. Kā tās notiek?

Cienījamais klient,

Jūs esat apmeklējis mūsu interneta veikala mājas lapu un vēlaties iegādāties iepatikušos preci, bet nezināt, kā to izdarīt?

Te nav nekā sarežģīta. Līdzīgi parastajam veikalam jums ir jāieliek prece grozā (nospiest pogu GROZS) un, pieejot pie kases, tā jāapmaksā.

Ieliekot grozā preci, jūs redzēsiet tikai divas pogas: TURPINĀT IEPIRKTIES un NOFORMĒT PASŪTĪJUMU. Droši spiediet to, kad būsiet pabeiguši iepirkšanos! Kad ievadīsiet savus datus – vārdu, telefonu un e-pastu, preces saņemšanas un apmaksas veidus, izvēlētā prece būs jums rokā.

Nav svarīgi, vai esat fiziska vai juridiska persona, rēķins tiks izsūtīts jums uz e-pastu jebkurā gadījumā.

Kas attiecās uz piegādi, mēs piedāvājam šādus piegādes veidus:

 1. OMNIVAS pakomātu sistēma Baltijā;

 2. OMNIVAS kurjeru piegāde Eiropā;

 3. LATVIJAS PASTA piegāde visā pasaulē;

 4. kā arī preču saņemšana mūsu noliktavā Rīgā, Varavīksnes gatve 8-10, iepriekš vienojoties par iespējamo laiku pa telefonu +371 29535888.

Lai saņemtu preci parastajā veikalā, pircējam jāsamaksā nauda kasierim. Savukārt Sikumi.lv dāvanu veikals - noliktava pašlaik piedāvā šādus maksāšanas veidus (kasierus):

 1. Tūlītēja samaksa ar kredītkarti, internetbankām vai citām tiešsaistes sistēmām. Šiem apmaksas veidiem lūdzam izmantot PAYSERA maksāšanas vārteju.

 2. Atlikts maksājums jūsu internetbankā. Šim apmaksas veidam lūdzam izvēlēties BANKAS PĀRSKAITĪJUMU un saņemt rēķinu uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi.

 • Lūdzam neaizmirst apmaksāt pasūtījumu un pārliecināties, ka jūs tiešām to izdarījāt, jo arī parastajā veikalā jūs nevarēsiet saņemt preci, neapmaksājot to!

 • Sakarā ar vairākkārtējiem klientu atteikumiem apmaksāt pasūtījumus ar pēcmaksas piegādi, Sikumi.lv turpmāk piedāvā tikai iepriekš apmaksātos pasūtījumus.

 • Lūdzam ņemt vērā, ka jūsu pasūtījums tiks apstrādāts, tiklīdz nauda būs ieskaitīta mūsu bankas kontā.

 • Līdzīgi parastajam veikalam, kur jūs nedrīkstat paņemt līdzi neapmaksāto preci, arī Sikumi.lv dāvanu veikalā - noliktavā neapmaksātie pasūtījumi netiek uzskatīti par akceptētiem (pabeigtiem).

 • Preces, kas atrodas grozā, bet netika nogādātas līdz kasei, paliek preces, kas atrodas grozā, nevis nopirktās preces.

 • Lūdzu neuztraucieties, mēs jums nosūtīsim tikai to preci, ko esat apmaksājuši. Nekādas citas preces vai neapmaksātās preces jums netiks piegādātas.

 • Nepabeigtie pasūtījumi netiek uzskatīti par akceptētiem (pabeigtiem) bez iepriekšējas vienošanās par saņemšanas laiku pa tālr. +371 29535888.

 • Lai pārliecinātos, ka jūs tiešām apmaksājāt izvēlēto preci, lūdzam ieiet savā internetbankā un sadaļā Konta pārskats / Šodien pārbaudīt naudas pārskaitīšanu AŽUAŽ PICTURES SIA labā. Atverot attiecīgo maksājumu, jūs redzēsiet pogu Lejupielādēt PDF. Lūdzam nospiest šo pogu un nosūtīt pdf failu kā atbildi uz saņemto e-pastu no [email protected] ar tēmu Sikumi.lv – pasūtījums XXXXX, lai mēs varētu apkalpot jūsu pasūtījumu pēc iespējas ātrāk.


Sikumi.lv dāvanu veikals - noliktava vēl jums veiksmīgus pirkumus!

Visa Maksājumu risinājumi Jūsu biznesam
Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips

© 2024 | UAB SERELTA, reg. Nr LT 304371625 | Noliktavas adrese: Varaviksnes gatve 8-10, Rīga, LV-1082 | +371-29535888, [email protected]