Sikumi.lv veikals - noliktava. Idejas dāvanām

Kur meklēt idejas dāvanām?

Par laimi, jau sen ir beigušies tie laiki, kad jebkuros svētkos dāvanā varēja pasniegt servīzi vai visai apšaubāmas kvalitātes desas luņķi. Šodien izvēle Rīgas veikalu plauktos ir milzīga, un viss ir atkarīgs vienīgi no jūsu maciņa biezuma un tā, vai spējat izdomāt patiesi kreatīvu dāvanu, kas ilgus gadus paliks saņēmēja atmiņā. Bet kur lai ņem iedvesmu?

Iedvesmas avotu TOPS 5

 1. Internets. Ļoti ērts un vienkāršs veids atrast to, kas pārsteigs un iepriecinās saņēmēju. Ievadiet savu pieprasījumu pārlūkā, un meklētājprogramma piedāvās neskaitāmus interesantu dāvanu variantus.

 2. Pinterest. Izvēlieties to svētku tēmu, kuros iecerējāt apsveikt cilvēku. Lietojumprogramma atlasīs līdzīgas fotogrāfijas un palīdzēs pārskatāmi aplūkot, kā tas izskatīsies.

 3. Intervija. Vienkārši iztaujājiet apdāvināmo par to, ar ko viņš aizraujas, kas viņam dotajā brīdī ir nepieciešams, un apdomājiet to. Šādā veidā jūs varēsiet izvēlēties noderīgu dāvanu.

 4. Sociālie tīkli. Grupas, publiskās lapas un blogeri translē aktuālus jaunumus un nepārtraukti tos reklamē. Iespējams, visā šajā pārpilnībā kaut kas aizķers arī jūs.

 5. Dāvanu interneta veikals, jo īpaši tāds veikals-noliktava, kā Sikumi.lv, kas dos jums iespēju atrast, izvēlēties un tūlīt pat pasūtīt labāko dāvanu ar saņemšanu noliktavā tanī pašā dienā vai ar piegādi ar kurjeru, uz pakomātu vai pa pastu uz jebkuru pasaules vietu.

Neparastu dāvanu interneta veikals-noliktava Sikumi.lv

Šopings internetā pašlaik ir popularitātes kalngalā. Parastu veikalu apmeklēšana prasa daudz laika un spēka un bieži vien nespēj apmierināt mūsu vēlmes. Kāpēc ciest bezgalīgus sastrēgumus un rindas, ja SIKUMI.LV mājas lapā var nopirkt dāvanu Rīgā, neizejot no mājām?

Priekšrocības, iepērkoties tīmeklī

 • Laika ekonomija

Var veikt ikdienas darbus, braukt sabiedriskajā transportā vai taksometrā un šķirstīt preču katalogu.

 • Dāvanas ar piegādi

Visu, ko pasūtījāt, kurjers piegādās jūsu noteiktajā laikā un izvēlētajā vietā.

 • Vienkārša meklēšana

Ir tikai jāievada meklētājā atslēgvārds un no atlasītā saraksta jāizvēlas tas, kas iepatiksies.

 • Sistematizēts katalogs

Sikumi.lv izvēlnē visas preces ir sadalītas pēc kategorijām un apakšgrupām. Šāds iedalījums precizē izvēles loku un palīdz vieglāk orientēties mājas lapas telpā.

Neparastu dāvanu TOPS 5

 1. Disko bumba LED CRYSTAL MAGIC BALL

Mazs brīnumiņš, kas sajūsmina ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos. Bumba atskaņo mūziku un veido gaismas efektus. Svētku atmosfēra garantēta!

Cena – 35.00€


 

 1. Klasiskais Ņūtona svārsts

Ņūtona svārsts ir stilīgs un elegants jūsu galda aksesuārs. Tas var kļūt par lielisku dāvanu kolēģim, vadītājam vai lietišķajam partnerim.

Cena – 35.00€

 1. Fizioterapijas aparāts Darsonval

Fizioterapijas aparāts, kas ārstē vairāk nekā 70 dažādas slimības. Papildus dziednieciskajām funkcijām darsonvalizācija nodrošina kosmētisko efektu ādai: attīra, izlīdzina grumbiņas un piešķir tai veselīgu izskatu.

Tas ir viens no labākajiem līdzekļiem veselības un skaistuma uzturēšanai mājas apstākļos.

Cena – no 30.00€


 

 1. Pieliekamās bizes kanekaloni, zizi, ombre

Piepinamās, pieliekamās bizītes no mākslīgiem matiem jebkāda garuma matiem ir izgatavotas no augstas kvalitātes mākslīgām šķiedrām, kas pēc izskata ir pielīdzināmas dabīgo matu struktūrai. Labākā dāvana ikvienai meitenei!

Cena – no 15.00€


 

 1. Elzas kleita - kostīms no multfilmas "Ledus sirds"

Labākā dāvana mazajai princesei! Meitenēm vienmēr ir patikuši grezni tērpi, bet ietērpties mīļākās varones Elzas krāšņajā kleitā ir vienkārši sapņu kalngals! Un mēs taču varam piedāvāt arī pārējos kostīmu elementus un rotaļlietas no šīs skaistās pasakas.

Cena – no 27.00€


 

Interneta veikala-noliktavas Sikumi.lv priekšrocības ir saistītas ar to, ka precēm nav vecuma robežu! Dāvana vīrietim vai sievietei, bērnam vai gados vecākam cilvēkam – mūsu veikals apmierinās visas vēlmes! Un piegāde Rīgā līdz jūsu mājas slieksnim kļūs par patīkamu bonusu.

Ieprieciniet, pārsteidziet un izcelieties kopā ar mums! 

Visa Maksājumu risinājumi Jūsu biznesam
Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips

© 2024 | UAB SERELTA, reg. Nr LT 304371625 | Noliktavas adrese: Varaviksnes gatve 8-10, Rīga, LV-1082 | +371-29535888, [email protected]