Interaktīvās rotaļlietas, kuras runā latviešu valodā

Mīkstā rotaļlieta – viena no pirmām un vismīļākām rotaļlietām, kura parādās katra bērna apzinīgā dzīvē. Īpaši, ja tā veicina dzimtās valodas attīstīšanas prasmes.

Tādas rotaļlietas rašanās ideja nav jauna. 2010. gadā tāds centiens bija pamēģināts. Latvijas tirgū parādījās apburošs plīša lāčuks, kas lasīja pasakas latviešu valodā. Tomēr komerciālās veiksmes tam nesanāca, jo:

  • Šobrīd pasaulē latviešu ir tikai 1,3 miljonu cilvēku.
  • Sabiedrība noveco
  • Jaunatne migrē uz Eiropu
  • Bērniem ekspātiem par dzimto valodu kļūst angļu vai vācu
  • Jaunās paaudzes nacionālās identitātes robežas kļūst neskaidrākas un šādas rotaļlietas pieprasījums kļuva nepietiekams komerciāliem panākumiem.

 

Mūsdienīgas runājošas rotaļlieta

Šobrīd ir radusies interaktīvo rotaļlietu jaunā paaudze. Tās palīdz mazulim pētīt savu dzimto valodu.

Tās var būt dažādas: kāmīši, minjoni, vāvere utt. Kā arī ir mūsdienīgāki modeļi – roboti, viedtālruņi, planšetdatori.

Interaktīvās rotaļlietas ne tikai atkārto teiktās frāzes, bet var arī kustēties un patstāvīgi pārvietoties pa istabu, veicinot bērnam pozitīvās emocijas.

 

Eksistē vēl produktīvāki modeļi, kuri var atbildēt uz bērnu jautājumiem un pildīt vēl dažādas runas funkcijas. Tādu rotaļlietu pārvaldīšana un programmēšana notiek ar viedtālruņa vai planšetdatora palīdzību.

Gribētos atzīmēt, ka tāda rotaļlieta var kļūt par foršu un aizraujošu dāvanu ne tikai bērnam, bet arī pieaugušam, veicinot garastāvokļa uzlabošanu vai psiholoģiskās spriedzes noņemšanu grūtā brīdī.

 

Sikumi.lv veikalā – noliktavā jūs atradīsiet lielu mīksto rotaļlietu izvēli, kas atkārto teiktās frāzes jebkurā valodā, un, pats svarīgākais – latviešu. Rotaļlietas var atkārtot bērna balsi vai runāt ar populāro mūltfilmu varoņu balsīm. Pateicoties tam, jūsu bērns spēļu formā varēs ātrāk iegaumēt valodu, bagātināt savu leksikonu un vieglāk attīstīs savas domāšanas prasmes.

Interaktīvas rotaļlietas, kas runā latviešu valodā – labākā dāvana bērnam, kura palīdzēs mazulim ātrāk iegaumēt dzimto valodu!

Visa Maksājumu risinājumi Jūsu biznesam
Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips

© 2024 | UAB SERELTA, reg. Nr LT 304371625 | Noliktavas adrese: Varaviksnes gatve 8-10, Rīga, LV-1082 | +371-29535888, [email protected]