Mūsu noliktavas adrese: Zvaigznāja gatve 2, Rīga (Purvciemā)

Garantijas nosacījumi

SĪKUMI.LV INTERNETA VEIKALS

201__ g. ___ . _______________

 

SIA "Ažuaž Pictures",

reģ. Nr. LV40003826634,
Jur. adrese: Zvaigznāja gatve 1-32,

Rīga, LV-1082

Garantijas talons.

SIA "Ažuaž Pictures" garantē pārdoto plaša pateriņa preču normālo darbību 24 mēnešu laikā.

Nr / modelis Preču nosaukums daudzums
     
     
     

 

Garantija tiek nodrošināta atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajam.

1. Sikumi.lv nodrošina preču ražotāja noteikto garantijas saistību izpildi piegādātajām precēm no preču nodošanas dienas.

2. Garantijas termiņš sākas ar brīdi, kad prece ir iegādāta.

3. Garantijas termiņš plaša pateriņa precēm – 24 mēneši. Savukārt uz profesionālas lietošanas tehniku, kas tiek izmantota saimnieciskas darbības veikšanai, garantijas termiņš sastāda 6 mēnešus no pirkuma datuma.

4. Garantijas perioda laikā, Sikumi.lv apņemas bezmaksas novērst preces defektu vai apmainit preci pret analogu, pie nosacījuma, ka defekts ir radies preces ražotāja vainas dēļ, analogā prece, kas sniegta apmaiņai var būt gan jauna, gan atjaunota.

5. Sikumi.lv veic bojātās preces apmaiņu pret analogu viena mēneša laikā, pie nosacījuma, ja bojātās preces analogs atrodas Rīgas noliktavā.

6. Ja preces atlikušais garantijas termiņš ir īsāks par 30 dienām, tad no brīža kad ir veikts garantijas remonts, preces garantijas termiņu pagarinās par 30 dienām.

7. Sikumi.lv nenes atbildību par preces nekorektu izmantošanu. programmnodrošinājumu savietojamību un programmu nodrošinājumiem, kuri iegādāti no citiem izplatītājiem, ja tas iepriekš nav īpaši atrunāts (dokumentēts).

8. Sikumi.lv nenes atbildību par jebkādiem zaudējumiem, tai skaitā datu zaudēšanu, plānoto, negūto peļņu un citus gadījumus ar citām sekām un tālākiem zaudējumiem, kuri radušies nekorektas instalācijas, uzturēšanas vai ekspluatācijas rezultātā, tai skaitā īslaicīgas preces darbības nespēju.

9. Sikumi.lv nenes garantijas atbildību, gadījumā, ja tā veiktie testi vai analīzes norāda, ka uzrādītais defekts neeksistē, vai tas radies nekorektas instalācijas vai ekspluatācijas rezultātā, kā arī jebkuru darbību rezultātā, kuras veiktas, lai iegūtu no precēm tādu funkciju izpildi, kuras ražotājs nav paredzējis un norādījis.

10. Garantija neparedz preces tīrīšanu un apkopi, kā arī klienta apmācību preces lietošanai par Sikumi.lv līdzekļiem.

11. Saskaņā ar patērētāju tiesību aizsardzības likumu patērētājs 14 dienu laikā drīkst izmantot atteikuma tiesības un atkāpties no patērētāja kreditēšanas līguma, nesniedzot nekādu pamatojumu, pie nosacījuma, ja precei nav nevienas lietošanas pazīmes un tas iepakojums nav bojāts.

12. Gadījumā, ja precei ir lietošanas pazīmes, tā ir netīra vai tās iepakojums trūkst vai ir bojāts, Sikumi.lv patur tiesības atteikties no garantijas saistībām. 

Maksājumu risinājumi Jūsu biznesam   Maksājumu risinājumi Jūsu biznesam   PayPal      Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv   Salidzini.lv logotips   Cenu salīdzinājums interneta veikalos

        visa/mastercard    visa/mastercard    visa/mastercard    visa/mastercard

SIA Ažuaž Pictures, reģ. Nr. 40003826634, Noliktavas adrese: Zvaigznāja 2, Rīga, LV-1082, +371-29535888, info@sikumi.lv