Mūsu noliktavas adrese: Zvaigznāja gatve 2, Rīga (Purvciemā)

Norēķinu kārtība

 

Cenas interneta veikalā Sikumi.lv ir norādītas ar PVN 21%, bez piegādes izmaksām.

 

Piegāde tiek realizēta ar trešo uzņēmumu starpniecību - OMNIVA, DPD un Latvijas pasts un tāpēc tā ir apmaksājama atsevišķi. Jums arī ir iespēja saņemt vai atgriezt preci bez maksas Sikumi.lv noliktavā Rīgā, iepriekš paziņojot par savu tuvošanos pa telefonu 29535888.

Pēc jebkura veida pasūtījuma noformēšanas Jums pa e-pastu tiek nosūtīts rēķins. 

Mēs pieņemam sekojošos apmaksas veidus:

1. Apmaksa pie preces saņemšanas mūsu noliktavā Rīgā, Zvaigznāja gatve 2

Jūs varat apmaksāt preci pie izņemšanas, apmaksājot to ar norēķinu karti vai interneta banku, noformējot pasūtījumu mūsu noliktavas telpās Rīgā, Zvaigznāja gatvē 2.2. Tulītēja apmaksa ar norēķinu kartēm VISA / MasterCard vai jūsu internetbankas starpniecību

Izvēloties šo apmaksas veidu, varēsiet apmaksāt pasūtījumu ar norēķinu karti vai internetbanku pasūtījuma noformēšanas gaitā. Lai to izdarītu, nepieciešams:

- noformēt pasūtījumu ar apmaksu caur Paysera maksāšanas vārteju;

- piekrist lietošanas noteikumiem;

- kad pārnāksiet uz Paysera maksāšanas vārteju, būs nepieciešams izvēlēties jūsu norēķinu kartes vai Swedbank, SEB, Citadele, Luminor Nordea bankas logo, pēc kā jūs tiksiet pāradresēts uz izvēlētās bankas maksājuma vietni ar automātiski sagatavotu maksājumu apstiprināšanai. Lūdzu aizpildiet visus laukus, norādot savas kartes vai internetbankas datus.

- Karšu datu un maksājumu apstrādi veic «Paysera LT» UAB. Vairāk informācijas var atrast šeit: www.paysera.lv

- ja maksājums būs noticis, tad parādīsies attiecīgs uzraksts un uz e-pastu tiks izsūtīts paziņojums par pasūtījuma saņemšanu.

 

3. Atlikts bankas pārskatījums ar jūsu internetbankas starpniecību

Nav atšķirības, vai jūs noformējāt pasūtījumu privāti vai uz firmu, jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins ar norādītiem rekvizītiem, kuru jūs varēsiet apmaksāt sev ērtākajā laikā un vietā.

UZMANĪBU! Izvēloties apmaksas veidu Atlikts bankas pārskatījums, liels lūgums apmaksāt pasūtījumu trīs dienu laikā no brīža, kad tika noformēts pasūtījums. Pretējā gadījumā, šim termiņam beidzoties, mums ir tiesības anulēt Jūsu pasūtījumu bez brīdinājuma. Veicot maksājumu, mērķī lūdzam norādīt Jūsu pasūtījuma numuru.

 

Sikumi.lv dāvanu veikals-noliktava piedāvā tikai iepriekš apmaksāto preču piegādi, kas saistīts ar vairākkārtējiem klientu atteikumiem saņemt preces, kas tika nosūtītas ar pēcapmaksas sūtījumiem.

 

Paldies, ka izvēlējāties pie mums iepirkties!

Maksājumu risinājumi Jūsu biznesam   Maksājumu risinājumi Jūsu biznesam   PayPal      Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv   Salidzini.lv logotips   Cenu salīdzinājums interneta veikalos

        visa/mastercard    visa/mastercard    visa/mastercard    visa/mastercard

SIA Ažuaž Pictures, reģ. Nr. 40003826634, Noliktavas adrese: Zvaigznāja 2, Rīga, LV-1082, +371-29535888, info@sikumi.lv