Norēķinu kārtība Sikumi.lv dāvanu veikalā - noliktavā

Cenas Sikumi.lv dāvanu veikalā - noliktavā ir norādītas bez piegādes izmaksām.

 

Piegāde tiek realizēta ar trešo uzņēmumu starpniecību - OMNIVA un Latvijas pasts un tāpēc tā ir apmaksājama atsevišķi. Jums arī ir iespēja saņemt vai atgriezt preci bez maksas Sikumi.lv noliktavā Rīgā, darba dienās plkst 12.00 vain nu 18.00, iepriekš paziņojot par savu tuvošanos pa telefonu 29535888.

Pēc jebkura veida pasūtījuma noformēšanas Jums pa e-pastu tiek nosūtīts rēķins. 

Mēs pieņemam sekojošos apmaksas veidus:

1. Apmaksa pie preces saņemšanas mūsu noliktavā Rīgā, Varavīksnes gatve 8

Jūs varat apmaksāt preci pie izņemšanas, apmaksājot to ar norēķinu karti vai interneta banku, noformējot pasūtījumu mūsu noliktavas telpās Rīgā, Zvaigznāja gatvē 2.2. Tulītēja apmaksa ar norēķinu kartēm VISA / MasterCard vai jūsu internetbankas starpniecību

Izvēloties šo apmaksas veidu, varēsiet apmaksāt pasūtījumu ar norēķinu karti vai internetbanku pasūtījuma noformēšanas gaitā. Lai to izdarītu, nepieciešams:

- noformēt pasūtījumu ar apmaksu caur Kevin vai Paysera maksāšanas vārteju;

- piekrist lietošanas noteikumiem;

- kad pārnāksiet uz Paysera maksāšanas vārteju, būs nepieciešams izvēlēties jūsu norēķinu kartes vai Swedbank, SEB, Citadele, Luminor Nordea bankas logo, pēc kā jūs tiksiet pāradresēts uz izvēlētās bankas maksājuma vietni ar automātiski sagatavotu maksājumu apstiprināšanai. Lūdzu aizpildiet visus laukus, norādot savas kartes vai internetbankas datus.

- Karšu datu un maksājumu apstrādi veic KEVIN UAB un Paysera LT UAB.

- ja maksājums būs noticis, tad parādīsies attiecīgs uzraksts un uz e-pastu tiks izsūtīts paziņojums par pasūtījuma saņemšanu.

 

3. Atlikts bankas pārskatījums ar jūsu internetbankas starpniecību

Nav atšķirības, vai jūs noformējāt pasūtījumu privāti vai uz firmu, jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins ar norādītiem rekvizītiem, kuru jūs varēsiet apmaksāt sev ērtākajā laikā un vietā.

UZMANĪBU! Izvēloties apmaksas veidu Atlikts bankas pārskatījums, liels lūgums apmaksāt pasūtījumu trīs dienu laikā no brīža, kad tika noformēts pasūtījums. Pretējā gadījumā, šim termiņam beidzoties, mums ir tiesības anulēt Jūsu pasūtījumu bez brīdinājuma. Veicot maksājumu, mērķī lūdzam norādīt Jūsu pasūtījuma numuru.

 

Sikumi.lv dāvanu veikals-noliktava piedāvā tikai iepriekš apmaksāto preču piegādi, kas saistīts ar vairākkārtējiem klientu atteikumiem saņemt preces, kas tika nosūtītas ar pēcapmaksas sūtījumiem.

 

Paldies, ka izvēlējāties pie mums iepirkties!

Maksājuma atgriešanas gadījumā maksa par pārskaitījuma veikšanu, kas tiek iekasēta attiecīgās finanšu iestādes labā, tiek noņemta no atmaksājamās summas. Jautājumus kāpēc tā, lūdzam sūtīt attiecīgas finanšu iestādes atbalsta daļai

jūs varat noformēt pasūtījumu uz vietas, mūsu noliktavā Varavīksnes gatve 8, pēc tam kad pārliecināsieties, ka jums vajadzīgā prece tiešām ir pieejama un jums piemērota.

Maksa par pārskaitījumu no pasūtījuma, ko iekasē finanšu iestāde, tiek noņemta no atmaksājamās summas

Visa Maksājumu risinājumi Jūsu biznesam
Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips

© 2024 | UAB SERELTA, reg. Nr LT 304371625 | Noliktavas adrese: Varaviksnes gatve 8-10, Rīga, LV-1082 | +371-29535888, [email protected]