Kāpēc pārmaksāt pērkot Latvijā, nevis Ķīnā

Kāpēc es atradu preci citā veikalā lētāk, nekā pie jums?

Ikdienā pārdevēji sastopas ar pircēju pretenzijām, kuras vajag atrisināt ar individuālu pieeju.

Pircējs var pajautāt: “Es redzēju tādu pašu preci Ķīnā, bet jums tā maksā vairāk. Kāpēc?”. Atbilde uz šo jautājumu nav sarežģīta, pietiek tikai saprast, no kā tiek veidota cena par preci.

Mazumtirdzniecības veikalu preču cena tiek veidota no šādiem komponentiem:

 

1. Preces pieejamība uz vietas šobrīd, bez 2-3 mēnešu gaidīšanas.

Veicot pasūtījumu no Ķīnas, esiet gatavi, ka prece būs ceļā ļoti ilgi, bet veikalā Sikumi.lv viss jau ir uz vietas, par pieejamām cenām un bez gaidīšanas, jums būs tikai jāizdara izvēle. Jūs varat būt drošs, ka jūsu pirkums tiks iegūts šodien vai visīsākā laikā, bet netiks zaudēts pastā vai muitas iestādēs. Jo bieži gadās, ka Ķīnā pasūtītā prece var pazust piegādes laikā, aizkavēties uz nenoteiktu laiku muitai, netiks piegādāta laikus pie pieprasītā datuma, kas ir īpaši svarīgs, ja ir pasūtīta dāvana uz noteiktu datumu.

2. Muitas izmaksas

Muitas, PVN, akcīzes nodoklis - tas viss ietilpst muitas izdevumos par jebkuras preces piegādi no jebkuras valsts ārpus ES. Cenā var ņemt vērā arī uzglabāšanu noliktavā neatkarīgi no tā, vai notiek izkraušana, vai produkcija paliek tieši transportā, noformējot deklarācijas, sertifikātus un citus transporta dokumentus. Bet gadījumā, ja pārdevējs neaizpilda vienkāršotai muitas noformēšanai nepieciešamo deklarāciju, jums nāksies nolīgt muitas brokeri un apmaksāt nodokli vēlreiz, kas padarīs atmuitošanas maksu vēl lielāku.

 

 

3. Telpu noma

Jebkuram veikalam ir telpa, kurā tiek glabāta prece. Telpai jāatbilst noteiktām preču tirdzniecībai paredzētu preču noliktavām un drošai uzglabāšanai un, protams, tās noma maksā naudu, kas jāņem vērā cenā.

 

4. Komunālie izdevumi

Šis izdevumu postenis ietver arī nepieciešamo uzcenojumu produkcijai. Komunālie izdevumi apkures, elektrības, ūdensapgādes veidā ir svarīgs kritērijs telpas atbilstības un preču produkcijas uzglabāšanas normām.

 

5. Darbinieku algas

Pārdevēji, krāvēji, grāmatvedis, apsardze, programmētāji, hostings, kā arī citi interneta veikala vietnes vadīšanas darbi, interneta veikala reklāma, lai jūs varētu to redzēt - ar to nodarbojas speciālisti, kuri saņem algu par savu darbu. Jebkuram darbam jābūt apmaksātam, un jebkuram speciālistam ir tiesības saņemt naudu par viņa veikto darbu.

 

6. Nodokļu apmaksa

Nodokļu uzlikšana ir būtiska jebkādas saimnieciskās darbības izdevumu postenis un preču cena nevar būt uzstādīta, neņemot vērā šo obligāto izdevumu posteni.

 

Kur nopirkt lētāk?

Kāpēc preces noliktavā Latvijā nevar maksāt tikpat daudz kā piegādājot no jebkuras citas valsts? Dažādos portālos Ķīnā noteikti var nopirkt līdzīgus produktus lētāk, taču jāatceras, ka gaidīt piegādi būs nepieciešamas vairākas nedēļas, bet reizēm mēnešiem, pārdzīvojot, vai jūsu sūtījums ir pazudis. Bez tam, kā uzminēt izmērus? Bet ja nu atnāks daudz mazāka izmēra prece? Kā jūs varat atgriezt šo preci atpakaļ?

Tas ir neērti, bet ir daudz neērtāk mēģināt atgūt naudu par preci, kas nekad nebija atnākusi. Ko jūs darīsiet šajā gadījumā?

Vai lūgt pārdevējam atmaksāt jūsu naudu atpakaļ? Ja nu viņš grib pagaidīt vēl vienu gadu? Sūdzēties par viņu?

Ja nu jūs nepārzināt angļu valodu? Vai jums izdosies izskaidrot situāciju, atgūt naudu par preci un vēlreiz mēģināt to nopirkt citur?

Jā, jūs ietaupīsiet, bet vai ir vērts tērēt jūsu laiku un nervus? Vai nebūtu vieglāk pasūtīt jebkuru preci vietējā veikalā?

Sikumi.lv oriģinālo dāvanu noliktavas - veikala priekšrocības:

 

Veicot pirkumus mūsu veikalos, jūs varat:

  • Veikals - noliktava Sikumi.lv sniedz plašu preču variantu izvēli, mūsu preci var aptaustīt un iepazīties ar tās funkcionalitāti pirms pirkuma.

  • Turklāt pēc likuma varēsiet to atdot 14 dienu laikā, pērkot tiešsaistē.

  • Par lielāko daļu preces tiek piešķirtas 2 gadus garantijas no pirkuma dienas.

  • Jūs saņemsiet instrukciju latviešu valodā.

  • Izvēloties piegādi mūsu veikalā, tā tiek veikta maksāšanas dienā.

 

Interneta veikala mājas lapā Sikumi.lv ir iespējams iegādāties jebkuru preci. Pieredzējuši veikala menedžeri labprāt palīdzēs jums ar pareizo preces izvēli. Liels oriģinālo preču klāsts iepriecinās jūs ar patīkamām cenām un kvalitāti.

 

Visa Maksājumu risinājumi Jūsu biznesam
Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips

© 2024 | UAB SERELTA, reg. Nr LT 304371625 | Noliktavas adrese: Varaviksnes gatve 8-10, Rīga, LV-1082 | +371-29535888, [email protected]